ויזה מהירה לארצות הברית

חולמים לטוס לאמריקה? מאסתם מבירוקרטיות ארוכות ותהליכים שפשוט לא נגמרים בשביל ויזה לארה"ב? כולם כבר יודעים. "החלום האמריקאי" לטוס לארה"ב להסתובב ברחובות של ניו יורק לפגוש מפורסמים בהוליווד לאכול סטייקים בטקסס ולטייל בהרים היפים של יוסמטי. כולם חולמים על הטיסה שלהם לארה"ב אז למה לא להגשים את החלום?

אצלנו בפירסטקלאס תוכלו להוציא ויזה במהירות ולהגשים את החלום הגדול שלכם! אז אל תתנו לטיול שלכם לחכות! כי פירסטקלאס כאן בשבילכם! כמו כן תוכלו להוציא ויזה על מנת לעבוד בארצות הברית.

אז למה לכם להחזיק בויזה?

לצערנו היום כדי לטייל בארה"ב לא מספיק הכרטיס טיסה והמלון שהזמנו. הדבר הראשון שיבקשו ממכם בביקורת דרכונים לאחר הנחיתה זה לראות את הויזה שלכם. אם אין לכם ויזה תאלצו לחזור בטיסה ישירה לישראל. ואז כל הכסף שהוצאתם פשוט נזרק לפח.

לאף אחד זה לא נעים לעבור דבר שכזה. הטיסה לארה"ב היא בין הטיסות הארוכות ביותר שיכולות להגיע לכמעט 13 שעות ואז חזרה רק בגלל שחסר לכם ויזה.

אנחנו לא רוצים שאף אחד יתקל בסיטואציה הזאת במיוחד היום שניתן להוציא ויזות במהירות לארה"ב אז במקום להיתקע בלי ויזה למה לא להוציא אחת? חבל לכם להיתקע בחוץ שכבר אלפים מוציאים היום ויזות!

אבל זה תהליך ארוך

הרבה פונים אליו ושואלים אותנו. זה לא לוקח הרבה זמן? זה מה אני צריך את כל הבלגן הזה אני לא יכול לחכות. אז רצינו לספר לכם סוד קטן. התהליך אומנם נשמע ארוך אבל בתכלס הוא פשוט ומהיר! יש לנו שנים של ניסיון בתחום ואנחנו מכירים כבר את כל התהליך אז בואו נספר לכם בקצרה על התהליך ולמה אתם לא צריכים לחשוש!

תהליך קבלת הויזה מחולק ל5 חלקים פשוט ומהירים

  1. בחלק הראשון אתם תמלאו את הטופס של השגרירות לבקשת הויזה הרצויה. אם ברצונכם ויזת עבודה או ויזת תייר או שאתם בכלל מעוניינים בויזת עסקים. את כל זה תמלאו בטופס מהיר ופשוט של השגרירות.
  2. עם מילוי הטופס תצטרכו לשלם אגרה. האגרה עולה בסביבות ה160 דולר שזה בערך 520 שקלים. אם לא תשלמו אגרה לא תוכלו להמשיך בתהליך! אז חשוב לטפל בזה במיידי!
  3. לאחר מכן תצטרכו לקבוע את מועד הראיון שלכם בשגרירות. ניתן לקבוע בשגרירות בתל אביב או בקונסוליה בירושלים. מה שקרוב יותר נוח יותר!
  4. אחרי שקבעתם את הראיון כמובן שתצטרכו להגיע אליו! בראיון תעברו בדיקות בטחוניות חשובות תמסרו את טביעת האצבע שלכם והכי חשוב יבדקו שלא שהבאתם את כל המסמכים שלכם! במהלך הראיון ישאלו אתכם על העיסוק שלכם וכמובן את הסיבה שלכם לבקר בארה"ב. (במידה והויזה אושרה אתם תדעו במקום והדרכון שלכם ישאר בידי הקונסול)
  5. לבסוף תצטרכו לחכות לקבלת הדרכון והויזה שלכם!

זהו זה כל התהליך מהיר ופשוט! וכמובן שאנחנו בפירסקלאס נעזור לכם בתהליך כדי לעלות את הסיכויים שלכם לקבל את הויזה המבוקשת ביותר!

ויזות מהירות עושים רק בפירסקלאס

הטיול שלכם לא צריך לכות אז אין סיבה שאתם תחכו! אז אם אתם מעוניינים בלהוציא ויזה לארה"ב במהירות אל תחשבו פעמיים! אנחנו נעזור לכם בכל מה שצריך ונכין אתכם בצורה הטובה ביותר! וככה התהליך שחלקכם חושבים שהוא ארוך ומעיק הופך למשהו פשוט כמעט כמו ללכת למכולת. אז תצרו איתנו קשר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם!

צור קשר