סוגי ויזה לארצות הברית

ישנם סוגים רבים ושונים של ויזות לארה"ב. לכל ויזה יש את המטרה שלה, בין אם זה לטוס לטיול ויזה לסוחרים חילופי מבקרים ולסטודנטים. כמוכן לבעלי דרכון אירופאי יש אישור כניסה משלהם. גם לדיילים ועובדי ספינה יש ויזות מיוחדות.

פירסטקלאס רוצים לעשות לכם סדר בכל סוגי הוויזות הקיימות. וכך תוכלו לדעת איזו ויזה מתאימה לכם יותר! אז אם אתם דיילים או סתם תיירים. בואו נעבור ונכיר לכם את סוגי הוויזות השונות!

C1/D ויזת אנשי צוות –

ויזת אנשי צוות או כמו שכולם נוהגים להגיד "ויזת דיילים". ויזה שנועדה לאנשים שעובדים בחברות תעופה שונות או ספינות כמו דיילים, טייסים, קפטן ובעצם כל דבר הקשור בקרוז או בטיסה. מטרתה העיקרית של הוויזה הזאת היא לאפשר לאנשי הצוות לעבור להיכנס למדינת ארה"ב לצורך עבודתם בחברת הטיסה שלהם או סיפון למשך 29 ימים.  כך אנשי הצוות במידה ועוברית בארה"ב במהלך הטיסה או הקרוז יוכלו לשהות במדינה בלי בעיות.

E1/E2ויזת משקיעים/סוחרים-

אם אתם משקיעים פרטיים או עובדי חברה ואתם מנהלים קשרי סחר עם חברה שמקומה בארה"ב. אתם מחוייבים בוויזת משקיעים. בלעדיה לא תוכלו להיכנס למדינה לצורך מפגש עם הסוחרים שלכם/ פגישות! בן אדם אשר מחזיק בוויזה כזאת יכול לשהות לתקופה של עד שנתיים בארה"ב! אז אם אתם בעלי חברה ואתם מעוניינים לפתח קשרי מסחר עם חברה בארה"ב תצטרכו וויזה כזאת!

J1/J2ויזת חילופי מבקרים –

לאנשים אשר מעוניינים להשתתף בתוכנית לחילופי מבקרים המאושרת על ידיד מוסד לימודים מוכר באמריקה, יתאפשר לו להוציא ויזת חילופי מבקרים. חשוב לציין שאנשים בעלי ויזת חילופי מבקרים לא יכולים להגיש בקשה לגרין קארד. בנוסף הוויזה תקפה לאורך תקופת הלימודים ותאפשר 30 יום לאחר תקופת הלימודים לטיול בארה"ב!

F1/F2, M1/M2 – ויזת סטודנט לארה"ב

כל אחד אשר מעוניין ללמוד בארה"ב חייב וויזת סטודנט! כל סוג של לימוד אקדמאי בארה"ב דורש ויזת סטודנט זרים שעולים ללמוד. בלעדיה לא ניתן ללמוד או להירשם ללימודים! חשוב לציין שתוכניות לימוד ללא תואר לא מצריכות ויזת. ויזת תייר מספיקה.

ניתן להגיש את הבקשה עד ל120 יום לפני תחילת הלימודים ולעלות לארה"ב לא פחות מ30 יום לפני תחילת הלימודים! אם הפסקתם את הלימודים שלכם לתקופה של 5 חודשים תצטרכו לעבור את הליך בקשת הויזה מחדש!

B1/B2 – ויזת תייר לארה"ב

כדי להגשים את החלום שלכם ולטייל בארה"ב בלי דאגות ויזת תייר זאת הבחירה הנכונה! הויזה הנפוצה ביותר הכוללת כ90% מכלל הבקשות לויזה בישראל כיום. הויזה מאפשרת לכם לבקר את המשפחה הרחוקה, טיפול רפואי שלא ניתן לקיים בישראל ואפילו ללימודים שאינם אקדמאים! בנוסף לבעלי העסקים שבינינו, השתתפות בכנסים וועידות חשובות והתייעצות חשובה עם שותפים עסקיים חשובים!

מעוניינים להוציא ויזה? הגעתם למקום הנכון!

אם אחד מהויזות האלה מעניינות אתכן הגעתם למקום הנכון! אנחנו בפירסטקלאס מאפשרים לכולם להפוך את התהליך הארוך והמטיש הזה לתהליך פשוט וקצר. על הדרך נעלה לכם גם את הסיכויים לקבלת הוויזה המבוקשת! אז אל תחכו ותשלחו לנו מייל ונחזור אליכם בהקדם!

צור קשר