עבודה באסיה

מחפשים עבודה באסיה? לא בטוחים איזו משרה מתאימה לכם ולמה שאתם מחפשים? תוכלו לעבוד ביפן, בסין, בקוריאה  ובאזורים נוספים במזרח הרחוק. בשורות הבאות תקבלו את כל המידע לו אתם זקוקים בכדי להתחיל לחפש עבודה באסיה.

 

עבודה באסיה למי זה יכול להתאים?

כדי שתוכלו להבין האם אתם מתאימים לסוגים שונים של משרות באסיה או לא, חשוב לחלק את סוגי המשרות לשתיים. הסוג הראשון אלו הן עבודות זמניות. אלו עבודות שמתאימות לצעירים לפני או אחרי צבא, עבודות שמתאימות לחבר‘ה צעירים שנמצאים לפני או אחרי לימודים וקצת מחפשים את עצמם, לכל מי שרוצה לחסוך יותר כסף בפחות זמן וגם לשלב טיולים ”על הדרך“. הרי יש כל כך הרבה מה לראות באסיה, וזה בדיוק המקום שאליו רבים רוצים ליסוע בתקופה של אחרי הצבא במטרה לטייל, לחוות, לצפות ולראות כמה שיותר דברים. הסוג השני של המשרות אלו הן משרות הדורשות ידע, מקצוע מסוים, ניסיון והן מתאימות לאנשים יותר מסוגרים שכבר סיימו ללמוד ורוצים לעשות סוג של רילוקיישן עם המשפחה למשל.

 

אילו משרות זמניות יש באסיה?

  1. מכירות – כמו שיש עגלות בכל רחבי אירופה, ארצות הברית, קנדה ואפריקה, יש גם עגלות באזורים מרכזיים ביבשת אסיה. בעיקרון מדובר בעבודה שהיא נטו עבודת מכירות. העגלות פזורות באזורים מרכזיים, ערים מאוד מתויירות כמו שנחאי למשל או טוקיו, והמטרה של הישראלים היא למכור מוצרים מסוגים שונים כמו למשל מוצרי ים המלח לטיפוח העור, מוצרים לטיפוח השיער, ציורי שמן מזכרות וכדומה.
  2. בייביסיטר וטיפול בילדים – ישראלים רבים מחפשים חבר‘ה צעירים שיעזרו להם עם הילדים כשהם נמצאים בעבודה שעות רבות ועובדים די קשה. אסיה מאוד מפותחת ולכן השעות שם תובעניות ולא פעם ההורים מתקשים להוציא את הילדים מהמסגרות ויש גם נשים שחוזרות לעבודה מאוד מהר ומחפשות מטפלות דוברות עברית שיגדלו את התינוק שהן בעבודה. העבודה היא מאוד נוחה, כוללת במקרים רבים תנאים כמו מגורים ואוכל, השכר גבוה, ככה שיש סיכוי שזה בהחלט יכול להתאים לכם.
  3. הובלות, מנעולנות, אבטחה – ניתן להשתלב בעוד מגוון של משרות באסיה. לרוב מדובר בישראלים שכבר גרים במדינות השונות ומחפשים עובדים צעירים, חסונים וחזקים שיש להם מודעות גבוהה לעבודה ורוצים להרוויח כסף טוב.

 

מאיפה מתחילים?

בראש ובראשונה, אתם צריכים למצוא מקום שאתם מתחברים אליו באסיה ולדבר עם אנשים שנמצאים שם כבר או היו שם בתקופה האחרונה. חלק מהדברים השתנו בעקבות משבר הקורונה ולכן שווה לבדוק את הנושא לעומק. אם אתם לא מכירים אף אחד או אין לכם גישה לאנשים שגרים, תוכלו להתחיל לברר דרך הרשת החברתית פייסבוק למשל. תוכלו לדבר עם אנשים שכבר גרים שם ולנסות לברר איזה מקום יהיה לכם הכי מתאים מבחינת הצרכים והדרישות שלכם.

צור קשר