עבודה בארצות הברית אחרי צבא

אז היום הגדול הגיע. יום השחרור שלכם! היום שאליו כל חייל בצבא מחכה. להרגיש חופשי ומשחורר מהמדים להחזיר את הזקן ואת השיער שלנו ותכלס לעשות מה שבא לנו! אבל רגע כמעט שכחנו את הדבר החשוב ביותר! הטיול הגדול שלנו אחרי צבא! אבל איך נממן אותו? גם יש צורך בוויזה בארה"ב וגם למצוא עבודה כדי לחסוך.
אז בואו נספר לכם משהו, לחסוך לטיול הגדול שלכם לא היה קל יותר ובטוח יותר.

עבודות בארה"ב אחרי הצבא ולפני הטיול

אז עכשיו שסיימת ותכננתם את הטיול הגדול שלכם. אתם רוצים לעשות שופינג בניו יורק, לעבור באורלנדו בדיסני לנד ויוניברסל לטוס ללוס אנג'לס לראות מפורסמים ולהסתובב בבוורלי הילס ואולי בדרך לעצור לאיזה אננס טוב בהוואי.

אז אנחנו שמחים להגיד לכם שהיום להבדיל מפעם כל זה אפשרי והרבה יותר קל מבדרך כלל! כי אם אתה כבר בטיול הגדול שלך למה לא לעבוד בארצות הברית ולהרוויח כסף? כולם רוצים לטייל בעולם בידיעה שיש להם ביטחון כלכלי או עבודה מסודרת. אז אם אנחנו מטיילים לנו בארה"ב למה לא לעבוד ולהרוויח כסף מהטיול שלכם?

אצלנו תוכלו למצוא עבודות ומשרות בכל ארה"ב (חייבים לציין שזאת מדינה דיי גדולה) וכך תוכלו גם לטייל וגם להרוויח כסף בזמן הטיול הגדול שלכם.

למה כדי לכם לעבוד ולטייל בארה"ב?

ארה"ב זאת בין הפדרציות הגדולות ביותר בעולם. ארה"ב כוללת 50 מדינות ענקיות מניו יורק המפורסמת ללוס אנג'לס עם שיקאגו וטקסס באמצע. מעבר לכמות המדינות שאתם יכולים לבקר בהן יש כל כך הרבה אטרקציות בכל מדינה וכמובן שכל אטרקציה כזאת מלהשכיר רכב עד פסטיבלים מטורפים עולה הרבה מאוד כסף. אז במקום ולהסתפק בכסף שחסכת למה לא לטייל ולעבוד בו זמנית? ככה גם תוכלו לחסוך את הכסף שלכם וגם להמשיך בטיול הגדול שלכם.

אז איך חייל משוחרר מתחיל במסע הזה?

קודם כל זה ממש לא פשוט לעשות את הצעד הראשון במיוחד אם מדובר בחייל משוחרר שרק חולם על הטיול הגדול שלו. לכן חשוב מאוד לקחת רגע את הזמן שלכם ולאט לאט לחשוב באיזו עבודה בא לכם לעבוד וכמובן איפה בארה"ב.  להבין את סוג העבודה שאתם רוצים לעבוד בה זה הדבר החשוב ביותר, בסופו של דבר מדובר עדיין מדובר בעבודה ועוד ישר אחרי הצבע. אם אנחנו מעוניינים בעבודה קבוע או זמנית ורק אז תוכלו לברר באמת את המקומות הפוטנציאלים שלכם לנסיעה וכמובן גם לטיול. תשאלו את עצמכם האם בא לכם מקום חם או קר, מקום שהוא עירוני או יותר כפרי, ליד איזה סוג של אנשים אתם רוצים להיות, כמה כסף הייתם רוצים להרוויח וכמה לחסוך… צריך לזכור שאנחנו כבר לא חיילים, אנחנו אזרחים שחיים ומשכירים את עצמינו עכשיו. לאחר מכן, שווה להצטרף לקבוצות בפייסבוק ולדבר עם אנשים שכבר טסו ועשו את הצעד הזה. תמיד תזכרו כי עבודה בחו“ל היא הזדמנות נפלאה להגשמה ומימוש עצמי במיוחד אם אתה חייל משוחרר שחושק בטיול הגדול

צור קשר