עבודה בארצות הברית לבעלי דרכון אירופאי

עבודה בארצות הברית לבעלי דרכון אירופאי לישראלים רבים יש דרכון אירופאי במיוחד לאור התופעה השכיחה של הוצאת דרכון פורטוגלי.

בלוחות דרושים מתפרסמות יותר ויותר משרות הפונות לבעלי דרכון אירופאי. לעיתים קרובות בעלי אזרחות אירופאית זוכים לתנאי עבודה טובים יותר.

תהליך הוצאה פשוט יותר לבעלי דרכון אירופי

עבור אזרחי מדינות האיחוד האירופאי תהליך הוצאת ויזת כניסה הינו פשוט במיוחד.

שכן כל מי שרוצה לעבוד בארצות הברית לתקופה של עד שלושה חודשים אין שום צורך להגיש בקשה מיוחדת להוצאת ויזה לכן כל מה שצריך לעשות זה הגשת בקשת כניסה לארצות הברית.

 

חשוב לדעת- עבודה בארצות הברית על פי החוק

דרכון אירופאי אינו מאפשר בצורה אוטומטית אישור עבודה שכן תהליך של הגשת בקשת כניסה הוא גם תהליך שחייבים לבצע.

חשוב במיוחד לפעול על פי חוקי ארצות הברית! שכן באם יתפס משהו עובד בצורה לא חוקית הוא יחשף לעונשים קשים במיוחד כמו קנס גבוהה, מעצר וגירוש.

עבודה חוקית תבטיח לכם זכויות

עבודה בארצות הברית בצורה חוקית תבטיח גם זכויות חשובות במיוחד כגון: ביטוח בריאות מלא, ימי חופשה ומחלה. כמובן גם נכללים גם תנאים סוציאליים אחרים.

 

עבודה בארצות הברית לבעלי דרכון אירופאי

 

ניתן להסיק שבעלי דרכון אירופאי או אנגלי יתקלו בפחות קשיים בהוצאת ויזה מבעלי דרכון פולני למשל. משום שמדינות אלה נחשבות מדינות עשירות יותר ויציבות יותר.

 

ויזה ל 10 שנים!

כן זה לא טעות! למי שיש דרכון אירופאי יכול לקבל וויזת תיירות או עסקים שתוקפה יעמוד על למשך 10 שנים. לכן חשוב לבצע את התהליך בצורה נכונה ויעילה על מנת לזכות בויזה הנחשקת.

ייעוץ מקצועי בהוצאת ויזה גם לבעלי דרכון אירופאי

במידה ואתם רוצים לעבוד בארצות הברית ויש לכם דרכון ישראלי או אירופאי מומלץ לפנות אלינו ללא תשלום.

צוות פירסט קלאס יסייע לכם בכל שלבי תהליך הוצאת הויזה ועד למציאת מקום העבודה בארצות הברית. לצוות שלנו מאגר גדול של משרות אותם ניתן להשיג.

ייעוץ מקצועי מצוות פירסט קלאס יחסוך לכם זמן רב וגם יהפוך את תהליך מציאת העבודה ליעיל ומהיר יותר.

צור קשר