עבודה במיאמי

רוצים למצוא עבודה במיאמי? אתם לא היחידים. מיאמי היא העיר הגדולה ביותר במדינת פלורידה, אשר הפכה בשנתיים האחרונות ליעד המבוקש ביותר גם בתוך ארצות הברית ואת הקרדיט לכך יש לתת למושל שלה, רון דה-סנטיס.

מיאמי ופלורידה – פריחה כלכלית בעידן הקורונה- מקום מעולה למציאת עבודה בארצות הברית

המושל הרפובליקני לקח הימור לא פשוט במשבר הקורונה. בניגוד למדינות גדולות כמו ניו יורק או קליפורניה, הוא החליט לשמור על שגרה ככל האפשר. דה-סנטיס סירב להתיישר עם סגרים, הפך מדיניות של הפעלת "תו ירוק" לאסורה והתנגד אפילו לכפיית מסכות. רבים בתקשורת ביקרו אותו אך מדיניותו הוכיחה עצמה בגדול.

פלורידה הצליחה לצלוח את משבר הקורונה טוב יותר מכל מדינה בארצות הברית. המדיניות הוכיחה עצמה הן בתחום הבריאות – הרבה פחות תחלואה ותמותה כתוצאה מקורונה – והן בתחום הכלכלי.

השמירה על שגרה יחסית, הביאה לשגשוג אדיר בפלורידה ולהגירה חיובית מכל רחבי ארצות הברית אל המדינה. וכך, כאשר מדינות רבות מנסות לשקם את ההריסות של משבר הקורונה, פלורידה חוותה צמיחה עסקית ואפשרויות התעסוקה בה רבות יותר מאי פעם.

אז איך למצוא עבודה במיאמי?

עבודה במכירות

מיאמי היא עיר רב-תרבותית, בעלת סוגי אוכלוסיות רבות. חיים בה הרבה מאוד אנשים אמידים ועשירים, ותרבות הצריכה בה היא מהגבוהות בארצות הברית. אין פלא אם כך שהישראלים אוהבים מאוד את התחום של עבודה בעגלות במיאמי.

חברות ישראליות יכולות לסדר לכם עבודה חוקית במיאמי בעגלות עם שכר גבוה שמבוסס על עמלות מכירה. העגלות ממוקמות בקניונים ומרכזים מסחריים ועוסקות בדרך כלל במכירה של מוצרי טיפוח ויופי, מוצרי ים המלח וכדומה.

מדובר על עבודה במשמרות במשך 5-6 ימים בשבוע שמגיעות לאחר תקופת הכשרה קצרה בה מלמדת החברה על המוצר וטכניקות המכירה שלו. ישראלים שכבר עסקו בעבודה בעגלות במיאמי מעידים על שכר ממוצע של 1,500-2,000 דולר בשבוע בזכות עמלות מכירה.

עבודה בקהילה היהודית במיאמי

במיאמי יש את כל מה שישראלים אוהבים –  מזג אוויר נהדר, חופים מדהימים, חיי לילה מטורפים, חיי תרבות ואמנות, ואנשים בעלי מזג חם וידידותי יותר ביחס לניו יורק או קליפורניה.

הרבה ישראלים לשעבר הפכו לאנשי עסקים מצליחים במיאמי והקהילה היהודית במיאמי מונה לא פחות מ-550,00 תושבים. עובדה זו הופכת את האופציות למצוא עבודה בארצות הברית במיאמי לפשוטה הרבה יותר – עבודה בגני ילדים, עבודה בבייביסיטר או כ"אופר" הן מבוקשות מאוד ומובן שהשפה העברית היא יתרון עצום.

הקהילה היהודית הגדולה מציעה גם מגוון אפשרויות של עבודה באבטחה במיאמי בפרט ובפלורידה בכלל. יוצאי צבא או אנשים בעלי רקע כמאבטחים יתוגמלו בשכר גבוה מאוד אם יימצאו מתאימים.

צור קשר