עבודה בספרד

עבודה חלומית בספרד – איכות חיים גבוהה לצד אווירה ים תיכונית סוחפת

אורח החיים הים תיכוני מהווה משיכה עצומה ביותר עבור אלה המחפשים לעבוד מעבר לים ובמיוחד במקום השונה ממה שהם היו רגילים אליו מבחינה תרבותית. אנו בישראל למרות שאנו חיים במזרח התיכון, חיים את החיים שלנו על פי אורח החיים האמריקאי המערבי, על פי רוב לפחות. לעומת זאת, יש הרבה מאוד דברים שהמזרח התיכון יכול להציע לנו הן מבחינת אורח חיים והן מבחינת אפשרות תעסוקה, ואין מקום טוב יותר לחוות את זה יותר מאשר בספרד.

למרות שהתחרות על מקומות העבודה שם היא עזה למדי, אתם וודאי תהנו מכל המכלול של הדברים ומקהילה ענקית של זרים שבאו כמותכם לעבוד. ההערכות אומרות שספרד מדורגת במקום הרביעי הטוב ביותר בעולם עבור גולים שבאים לחיות ולעבוד.

באים לעבוד ולחיות – איך רמת החיים שם?

יוקר המחיה בספרד נמוך בהשוואה למדינות אחרות באירופה, מה שאומר שיהיה לכם יותר זמן להנות מהכסף שהרווחתם ביושר על תרבות, אוכל, ספורט וכל מה שמתחשק לכם בזמנכם הפנוי. וספרד היא אחת המקומות היפים והמרשימים בעולם מבחינה תרבותית.

עם הזמן שלכם כאן במסגרת של מחייה וגם עבודה בספרד, אתם תקבלו הזדמנות פז להכיר לא רק תרבות עשירה ואנשים נפלאים, אלא גם שפה תוססת ופופולרית במיוחד. תוכלו ככה להרשים את כל מי שתפגשו חזרה בארץ, במידה ואתם שוקלים לעשות בספרד רילוקיישן של מספר שנים ולא להשתקע שם.

מה צריך לדעת על זמינות העבודה בספרד?

התחרות על משרות בספרד היא עדיין עזה מאז המשבר הכלכלי האחרון שפקד אותה, אבל תמיד צצות ועולות עוד ועוד הזדמנויות מצוינות למהגרי עבודה חוקיים שבאים ממדינות מפותחות. הזמינות למשרות שוות יותר כמובן נמצאות בערים הגדולות והמרכזיות, המושכות אליהן עוד המון תיירים מכל רחבי העולם. יעדים פופולריים אלו נחשבים לאהודים על גולים וכוללים בין היתר כמובן את מדריד, ברצלונה, ולנסיה וסביליה.

עוד כמה יתרונות שיש למי שעובר לעבוד בספרד

מערכת הבריאות בספרד מדורגת במקום 8 הטובה בעולם, בעוד ישראל מדשדשת לה במקום ה30. אם אתם עובדים ומתגורר בספרד כחוק, אתם אפילו יכולים לקבל גישה חופשית לטיפול רפואי חדשני ומתקדם, ללא פרמיות או הוצאות מיותרות מהכיס!

בנוסף, ראויים לציון קישורי התחבורה המצוינים של ספרד. המדינה מקושרת היטב הן בכבישים מסודרים והן במסילות ברזל ומטרוניות. ברמה המקומית, אתם יכולים לעשות שימוש במערכות התחבורה הציבורית המקומיות, כולל חשמליות, אוטובוסים, מטרו או רכבת מקומית. ניתן גם להשתמש ברכבות המהירות בכדי להגיע לערים השונות של ספרד.

בסך הכללי, ספרד נחשבת לידידותית מאוד למשפחה. ספרד מפורסמת בשל הקשרים קהילתיים והמשפחתיים שלה. זו הסיבה שכשתעבדו כאן תראו המון אנשים עם ילדים שהגיעו כולם יחד ממדינות מתקדמות אחרות מהעולם. אין ספק, עבודה בספרד יכולה לפתוח בפניכם פתח להמון אפשרויות ואיכות חיים טובה יותר.

צור קשר