עבודה בעגלות בארה"ב

עשרות אלפי ישראלים עשו זאת לאורך השנים וזו הפכה להיות העבודה המזוהה ביותר עם הישראלים הצעירים שרוצים להרוויח משכורת גבוהה בפרק זמן. עבודה בעגלות בארה"ב היתה ונותרה אופציה מצוינת מאוד עבור מי שמחפש עבודה בחו"ל.

מה זה עבודה בעגלות?

עבודה בעגלות בארה"ב היא למעשה עבודת מכירות. ניסיון במכירות או בשיווק הוא יתרון אך אינו הכרח. האפשרות למצוא עבודה טובה בחו"ל ללא ניסיון ובשכר גבוה קורצת במיוחד. נסו לעשות זאת בתחומי עבודה אחרים ותגלו מיד שזו משימה כמעט בלתי אפשרית.

גם עובד אשר מגיע ללא שום ניסיון במכירות יכול להצליח. החברות אשר מגייסות את העובדים לעבודה בעגלות עורכות עבורם הכשרה מיוחדת ולא ארוכה. זהו מעין קורס מכירות קצר ותכליתי אשר כולל למידה של טכניקות מכירה, הסברים על המוצר ושפשוף הלקסיקון והאנגלית בהם צריך להשתמש אל מול הלקוחות.

עבודה בעגלות בארה"ב – איך זה עובד וכמה כסף מרוויחים?

עבודה בעגלות בארה"ב מתבצעת בעמדות מכירה אשר ממוקמות בדרך כלל בקניונים ומרכזים מסחריים. ב"עגלה" כפי שנדבק בה הכינוי (אף שלעתים מדובר בעמדה מכירות נייחת) נמצאים מוצרים ותפקידו של איש המכירות הוא להציע אותם לעוברים ושבים. לרוב מדובר במוצרי טיפוח, מוצרי קוסמטיקה, בשמים ותכשיטים, או מוצרי אלקטרוניקה. האפשרויות הן רבות ותופתעו לגלות כמה סוגי מוצרים ניתן למכור בעבודה בארה"ב.

עבודה בעגלות כמעט תמיד נערכת במשמרות של חמישה ימי עבודה בשבוע. המשכורת מתבססת על עמלות מכירה. רוב החברות מציעות לישראלים עמלה של כ-25% מסכום המכירה.

זוהי נקודה חשובה משום שאיש מכירות מוצלח יכול "לשחק" עם המחיר – להעלות אותו כראות עיניו או להוריד אותו עד לרף המינימלי לו הוא רשאי. האינטרס הוא כמובן למכור בסכום גבוה ככל האפשר – כרבע ממנו נכנס ישירות לכיסו של המוכר.

השכר הממוצע בעבודה בעגלות בארה"ב נע סביב כ-1,200 דולר בשבוע, אך איש מכירות מצטיין יכול להגיע לסכומים גבוהים עוד יותר ולהגיע לעתים לשכר של כ-8,000 דולר בחודש, סכום שנשמע דמיוני עבור צעירים ללא ניסיון תעסוקתי בישראל.

תנאים נלווים בעבודה בעגלות בארה"ב

עבודה בעגלות בארה"ב ממוקמת מן הסתם בערים הגדולות באמריקה וכאלה לא חסרות. זו יכולה להיות עבודה בקליפורניה, בניו יורק, בטקסס, בפלורידה או בכל מקום בו החברה מחליטה להציב עגלות.

החברות מציעות לרוב גם תנאים נלווים מצוינים שכוללים מגורים על חשבון החברה במתחמי מגורים יוקרתיים ומפנקים עבור כל עובדי החברה. במקרים מסוימים, כאשר עובד מתחייב מראש להישאר בעבודה בעגלות לטווח ארוך אשר מסוכם מראש, החברה מסכימה להשתתף בעלויות של כרטיס הטיסה של העובד.

אופציה זו היא אטרקטיבית במיוחד עבור מי שמחפש לשלב את העבודה עם טיול בחו"ל, בארה"ב או בדרום אמריקה, ומהווה חיסכון משמעותי בהוצאות. וזה עוד לפני כמובן הפן הכלכלי של משכורת מצוינת מהעבודה עצמה.

עבודה בעגלות בארה"ב היא חוויה

בסופו של דבר, עבודה בארה"ב היא חוויה לכל החיים. מדובר על הרפתקה שמאפשרת להכיר תרבויות חדשות ואנשים חדשים. בדרך כלל נוצרים קשרים נהדרים בין העובדים הישראלים ונוצרות חברויות שנמשכות גם אחרי העבודה.

זוהי עבודה שמעבר לאפשרויות הכלכליות, טומנת בחובה גם שדרוג של השפה האנגלית ולמידה של יכולות מכירה ותקשורת בינאישית אשר יכולות לסייע בעתיד בקריירה או בחיי היומיום.

צור קשר