עבודה בעגלות

אם אתם מחפשים שינוי, רוצים לטעום קצת טעמים של חו“ל, לחוות תרבות אחרת מזו שאתם רגילים עליה ויחד עם זאת לעבוד ולהרוויח כסף עם פוטנציאל חיסכון די גדול, עבודה בעגלות יכולה להתאים לכם עד מאוד. עבודה בעגלות מתאימה בעיקר לצעירים אחרי צבא או לפני/אחרי לימודים שרוצים להגשים את המטרות שלהם ולהנות מהכנסה גבוהה במינימום זמן.

מה בעצם העבודה בעגלות כוללת?

העבודה כוללת התנסות בתחום המכירות. ברחבי העולם, בערים מרכזיות או בערים שבהן יש תנועה יחסית ערה של תיירים, ממוקמות אותן עגלות שהן סוג של דוכני מכירה ובהן ישראלים מוכרים מגוון של מוצרים כמו למשל מוצרי קוסמטיקה המגיעים מים המלח או כאלה המיוצרים במקומות מיוחדים אחרים בעולם, תכשיטים, מוצרים ואביזרים לטיפוח השיער ועוד. במהלך המשמרת יהיה עליכם לעצור אנשים או לתת שירות לכאלה שעוצרים מרצונם החופשי ולספר להם בצורה משכנעת על המוצרים שאתם מוכרים בעגלה שלכם. ככל שתמכרו יותר מוצרים באותו יום, ככה העמלה שלכם תהיה גבוהה יותר.

 

למה בעצם כדאי לי לעבוד בעגלות?

אמנם מדובר בעבודה יחסית אינטנסיבית, בה עלינו להיות לא מעט שעות על הרגליים, אך אין ספק כי עבודה בעגלות מביאה איתה מגוון של יתרונות.

  1. הזדמנות לטוס לחו“ל וגם לחיות במקום אחר- ישראל היא כמובן מדינה נפלאה לגור בה ועל זה קשה להתווכח ויחד עם זאת, העבודה בעגלות מאפשרת לכם הזדמנות לחיות ולעבוד במקום אחר. הזדמנות לרכוש שפה נוספת ולחזק משמעותית את האנגלית שלכם שהיא תנאי חשוב להצלחה בחיים בעולם המודרני. הזדמנות להכיר אנשים חדשים שלא הייתם פוגשים בשום מקום אחר.
  2. עבודה מתגמלת- בישראל, עד שאנחנו מסיימים את הלימודים ורוכשים ניסיון, לוקח לא מעט זמן שהמשכורת שלנו מתייצבת ואנחנו באמת מרגישים שאנחנו מתפרנסים בכבוד. החיים כאן מאוד יקרים בהשוואה לעולם ולכן, עבוה בעגלות היא גם סוג של הזדמנות להרוויח יותר ולהוציא פחות. הזדמנות לחסוך כסף לדברים שחשובים לכם באמת בין אם זה לימודים לצורכי תואר ראשון, טיול אחרי צבא, שכר דירה לתקופה ארוכה בארץ ועוד.
  3. חיזוק הביטחון העצמי – ברגע שאתם עוברים לגור בחו“ל אתם אדון לעצמכם. אתם צריכים ללמוד להסתדר לבד, לחיות בשביל עצמכם, לזהות על מי אתם סומכים ועל מי פחות. האתגר הזה שם אתכם במקום חדש, אתם יוצאים מאזור הנוחות הטבעי שלכם וזה כמובן משהו חיובי שיכול מאוד לעזור לכם בעתיד. דרך נפלאה לחזק את הביטחון העצמי שלכם, להבין מה העולם דורש שם בחוץ ולהתחשל.

 

לסיכום, עבודה בעגלות יכולה להיות הזדמנות נפלאה עבורכם לעשות שינוי, לראות מקומות חדשים, לחסוך כסף ולעשות גם כייף. בדקו את המקומות שמרתקים אתכם, השוו ביניהם ומשם השמיים הם הגבול.

צור קשר