עבודה בקנדה

עבודה בקנדה כולל מגורים ישראלים רבים בוחרים לעבור לקנדה בכדי לחפש עבודה בקנדה. מדובר באחת המדינות היותר פופולריות למהגרים, הן כאלה שבוחרים לעבור למדינה לטווח קצר למטרות כמו חיסכון וטיולים, אך גם עבור כאלה שרוצים לעבור לתקופות ארוכות יותר.

למעשה, אם מסתכלים על הגלובוס כולו, בשונה ממקומות אחרים בעולם, עבודה בקנדה, בעלת פוטנציאל אדיר והיא פותחת לישראלים המון אפשרויות תעסוקה.

היא מתאימה הן עבור מי שרוצה לעבוד במשרות מזדמנות כמו מכירות, תיירות, מלצרות וחקלאות, אך גם עבור מי שמחפש עבודה קבועה לאורך זמן במשרות מכובדות כמו בתחום ההייטק, הרפואה, המדע וכדומה.

עבודה בקנדה למה זה כדאי?

קנדה ממוקמת בצפון אמריקה הצפונית ובה יש את האיים הגדולים הממוקמים מצפון לה. מדובר במדינה השניה הכי גדולה בעולם. סתם בשביל ידע כללי, קנדה גדולה כמעט פי 500 בהשוואה לישראל והיא מאופיינת בקו החוף הכי ארוך בעולם.

יש בה למעלה ממאתיים קילומטרים של חופים. מדובר באחת המדינות היפות, המרהיבות בעלת נופים עוצרי נשימה ויש בה פשוט הכל. ישראלים מאוד מתחברים לקנדה משום שהיא מקבלת את כולם והיא גם נחשבת למדינה אמידה, חזקה ומעניינת.

 

מחפשים עבודה זמנית ומשתלמת במיוחד? עבודה בעגלות

עבור צעירים הנמצאים לפני או אחרי צבא, לפני או אחרי תואר ראשון או שני, עבודה בקנדה בעגלות היא פתרון קלאסי.

מדובר בעבודה במכירות המאפשרת מצד אחת לעבוד ולהתפרנס בכבוד, מצד שני לגור באחת המדינות הכי יפות בעולם ולטייל, מצד שני לחסוך כסף ולהכיר אנשים חדשים ויש לעבודה הזו עוד המון יתרונות.

כמובן שתוכלו לעבוד גם במשרות זמניות אחרות כמו בייבי סיטר, להיות מדריכים לתלמידים שנוסעים לטייל בכל מיני קייטנות בחופשים, להתמסר לעבודה חקלאית, לעבוד בתור מאבטחים, מנעולנים מובילים בחברות הובלה מקצועיות ויש עוד באמת לא מעט אפשרויות שמדברים על עבודה בקנדה.

כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לנסות לאתר חברות המשבצות ישראלים שרוצים לעבוד במדינה הזו וגם במקביל לדבר עם אנשים שכבר נמצאים ועובדים שם ויוכלו לקשר אתכם לאנשים הנכונים ולהמליץ לכם לאן ליסוע ולאן לא.

למעשה, הערים הפופולאריות ביותר לעבודה בקנדה הן מונטריאול, וונקובר וטורונטו.

 

עבודה בקנדה איך מתקדמים?

אחרי שהבנתם שמדובר באחת המדינות הכי גדולות בעולם, אתם צריכים להישאר ממוקדים ולבחור 2-3 אזורים עליהם תעשו סוג של מחקר.

זה הזמן שלכם להבין איזו עבודה אתם מחפשים ולבדוק עלויות מחייה, כמה כסף אתם יכולים להרוויח, כמה כסף אתם יכולים לחסוך למטרה שלשמה אתם נוסעים והכי חשוב לדבר עם אנשים שכבר נמצאים שם.

תוכלו להיעזר למשל ברשת החברתית פייסבוק ולחפש בשורת החיפוש ”ישראלים בקנדה“.

בדקו את כל מה שצריך לבדוק כמו למשל האם המעסיק משלם על כרטיס הטיסה, כמה יעלה לכם להשכיר דירה והאם דואגים לכם למגורים, שכר, תנאי עבודה ועוד.

צור קשר