עבודות מומלצות בארצות הברית

אמריקה, ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. מאות אלפי ישראלים כבר התנסו והתפרנסו שם, אבל גם היום החיפוש אחר עבודות מומלצות בארצות הברית נמשך. החלום האמריקאי לא הסתיים וגם בשנת 2022 זהו יעד מבוקש עבור מי שמחפש עבודות בשכר גבוה.

כאשר מחפשים עבודה בארצות הברית הדרך המומלצת ביותר לעשות זאת היא באופן חוקי. אפשר כמובן לעבוד בארצות הברית גם ללא ויזת עבודה אבל ממש לא כדאי להיתפס. ישנן לא מעט חברות ישראליות אשר מספקות אפשרויות עבודה בארצות הברית בתחומים שונים.

עבודה מומלצת בארצות הברית- עבודה  בעגלות

זוהי עבודה בארצות הברית שמזוהה יותר מהכל עם ישראלים וישראליות. החספוס, הישירות, התעוזה ויכולת המכירה. כל אלה בנוסף לניסיון הרב של חברות ישראליות את העבודה בעגלות בארצות הברית לכזו שמניבה עמלות יפות מאוד.

עבודה בעגלות היא למעשה עבודת מכירות שטח לכל דבר. הישראלים מתפרסים בנקודות ציבוריות בעלות תנועה רבה של עוברים ושבים, בדרך כלל בקניונים ומרכזים מסחריים. ה"עגלה" היא עמדת מכירה ניידת או נייחת כאשר עבודת המוכרים היא להציע את מרכולתה ולנסות למכור אותה בטווח המחירים שמספק רווח.

השכר מבוסס על עמלות מכירה כאשר לרוב החברות מספקות לעובדים לפני תחילת העבודה הדרכה או השתלמות קצרה בטכניקות מכירה והסברים על המוצר. מי שיודע למכור מגיע למשכורות גבוהות בארצות הברית, בדרך כלל סביב ה-6,000 דולר בחודש.

העבודה מתבצעת במשמרות של 8-9 שעות, לאורך 5-6 ימים בשבוע. חברות רציניות מציעות לעובדים גם מגורים בחינם מה שמעלה את החיסכון של מי שמוצא עבודה בעגלות בארצות הברית.

עבודות מומלצות אחרות בתחום המכירות

עבודות פחות שגרתיות עבור ישראלים בארצות הברית הן עבודות מכירה של ציורי שמן. כאן מדובר על מעבר מבית לבית במטרה להציע יצירות אמנות תעשייתיות. דרך המכירה כאן היא מניפולטיבית למדי מאחר שעל המוכר לספר סיפור כאילו הוא האמן אך בפועל מדובר בציורים של חברה מסחרית אשר מוכרת אותם במחיר מופקע.

עבודת מכירות אחרת היא מכירה גלידה באוטו גלידה. כן, זה דורש להתארגן על ואן אמריקאי, אבל זוהי שיטה שבמקומות מסוימים יכולה להניב רווח יפה מאוד למפעילים שלה.

עבודה באבטחה בארצות הברית

אנשים בעלי רקע ביטחוני עשיר בצה"ל או בשב"כ תמיד יכולים לנסות את מזלם במציאת עבודה באבטחה בארצות הברית. ישראלים שיוצאים מתפקידים ביטחוניים זוכים להערכה רבה בחו"ל ועבודות אבטחה. זו יכולה להיות עבודה במסגרת ישראלית (שגרירות, קונסוליה, חברות תעופה), מוסדות של הקהילה היהודית בחו"ל או עבור מוסדות זרים.

צור קשר